O mnie/About me

 961237_622172364491671_1803897816_n

Witam Wszystkich bardzo serdecznie! 

Nie uważam, żeby moja osoba była najbardziej fascynującym elementem tego blogu, ale podzielę się z Wami kilkoma informacjami. 

Od niedawna mieszkam w Bydgoszczy i ciągle szukam ciekawych form spędzania czasu wolnego. Niedawno, zainspirowana przez koleżankę z pracy, postanowiłam rozpocząć blogowanie, które ostatnio stało się tak modne. 

Pomysł wydawał mi się świetny, ale chciałam tę przyjemność połączyć z pożytecznym i dalej szlifować swoją znajomość języka angielskiego, skąd narodził się pomysł założenia bloga dwujęzycznego. Pewnie wszyscy już się domyślają, że ukończyłam filologię angielską. Mimo, że język ten towarzyszy mi codziennie w pracy, gdyż jestem koordynatorem projektów tłumaczeniowych, po prostu nie potrafię bez niego funkcjonować. 

Mimo wrzucania postów w dwóch językach, staram się, aby wszystkie wpisy na blogu były czytelne i zrozumiałe. Jeśli macie trudności z odnalezieniem się na stronie, skontaktujcie się ze mną mailowo: ahsia2005@interia.pl lub napiszcie to w komentarzu. Chętnie wezmę pod uwagę wszelkie propozycje zmian. 

Wracając do mojej osoby, moja kulinarna przygoda rozpoczęła się stosunkowo niedawno (około rok temu), a jej głównym inicjatorem jest mój ukochany, który stał się królikiem doświadczalnym, na którym testuję wszystkie potrawy. Dzięki temu za każdym razem mogę liczyć na szczerą pochwałę lub konstruktywną krytykę. 

Poza gotowaniem, moją wieloletnią pasją jest koszykówka, ale wraz z ukończeniem studiów, musiałam pożegnać się z treningami. Skutkuje to niestety znacznym przybraniem na wadze, więc prawdopodobnie niebawem pojawi się dużo więcej dietetycznych przepisów. 

Zachęcam do odwiedzania mojego bloga i komentowania przepisów. Będzie mi bardzo miło, jeśli zainspiruję kogoś i tym samym zachęcę do gotowania.

Pozdrawiam!

Joanna 

 

 

Hello everyone!

I do not think my person is the most fascinating element of the blog but I wanted to share some personal information with you.

I have been living in Bydgoszcz for not a long time and I am still searching for new and interesting ways of spending free time. 

Having been inspired by my workmate, I decide to take up blogging, which has become so fashionable recently.

The idea seemed to be amazing but I wanted to combine “business” with pleasure and burnish my skill of speaking English. It brought the idea to set up a bilingual blog. I suppose all of you already know that I finished English philology. Despite the language accompanies me every working day, as I am a translation project coordinator, I just cannot live without it.

Though, I put bilingual posts, I try to make all of them clear and legible. If you have any difficulties with finding anything on the site, please contact me under the following e-mail address: ahsia2005@interia.pl or just put it in a comment. I will consider all your suggestions.

Coming back to my person, I started my culinary adventure relatively not so long ago (about a year ago) and its major initiator was my beloved boy, who became a “guinea pig” testing all my dishes. Thanks to him, each time I cook something, I can count on honest appraisal or constructive criticism.

Apart from cooking, my long-lasting passion is basketball but together with finishing studies, I was forced to say goodbye to the basketball court. It resulted in putting on weight, so you may expect much more dietetic recipes here soon.

I really encourage you to visit my blog and comment recipes. I will be really happy to inspire anyone and challenge him/her to cook something.

All the best!

Joanna 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>